Мирослав Кирчев осми на 1000 метра на Световното по кану-каяк

September 1, 2013

Мирослав Кирчев се класира на осмо място в олимпийската дисциплина едноместен каяк на 1000 метра на Световното първенство по кану-каяк в Дуисбург (Германия). Българинът измина дистанцията за три минути и 49.521 секунди. Шампион стана Макс Хоф от Германия с 3:44.210 минути. Среброто спечели Кен Уолъс от Австралия с 3:44.652, а бронзовото отличие завоюва Бенче Домбвари от Унгария с 3:44.680.

Прочети >>

БЛАГОТВОРИТЕЛЕН КАЯК УИКЕНД

July 4, 2013

Любителите на водните спортове, водата и чистия въздух могат да се забавляват в гребната база в Панчарево на спортен клуб “Левски” на 31 август от 10:00 ч. Инициативата за отдаване на каяк под наем с треньор и екип е с благотворителна цел. Събраните средства са за детския отбор по каяк. Ще прекарате един прекрасен и забавен ден с вашето семейство и приятели, а в същото време ще помогнете на малките…